top of page
Hands Up

PARTNERZY I PATRONI

Realizacja naszego projektu nie byłaby możliwa bez wsparcia Partnerów i Patronów - zarówno merytorycznych, jak i medialnych. To dzięki nim możemy się rozwijać, dzielić się wiedzą i docierać do szerokiego grona odbiorców. 

Projekt bez tytułu (5).png

Katarzyna Stoparczyk

Ambasadorka Projektu

Dziennikarka, autorka książek, reżyserka spektakli teatralnych. 
Stworzyła radiowe audycje m. in. „Dzieci wiedzą lepiej” i „Myślidziecka 3/5/7”, współtworzyła także format telewizyjny pt. „Duże Dzieci”.
Ambasadorka Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom i Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
Członkini Kapituły Nagrody im. Janusza Korczaka.
Uhonorowana Nagrodą Safony za odwagę pomagania dzieciom i propagowania mądrości dzieci, statuetkami Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom, Odznaką Honorową Rzecznika Praw Dziecka za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka, tytułem Kuźnia Mistrzów Mowy Polskiej za audycję „Zagadkowa niedziela”, jak również tytułem Mistrz Mowy Polskiej Vox Populi.

Profil na Facebooku

Przemek Staroń

Logo PS.png

Ambasador Projektu

Psycholog, wykładowca, trener i edukator, autor książek “Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak sobie radzić z życiem” i “Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie ze złem”. Nagrodzony przez KE twórca Zakonu Feniksa, tutor niemal 50 olimpijczyków z filozofii. Twórca #utrzy, wyróżniony w konkursie im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata”, nagrodzony LGBT+ Diamond 2019 Polish Business Award, Nauczyciel Roku 2018, finalista Global Teacher Prize 2020, Digital Shaper 2020, Członek Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050.

Strona internetowa - Szkoła Staronia

Projekt bez tytułu (28).png

Justyna Goszczyńska-Prokopowicz

Ambasadorka Projektu

Psycholog, terapeuta TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach), Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny, Praktyk metody Kids’Skills, Trener TUS I i II stopnia. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą, prowadzi terapie indywidualne, terapie rodzin i par a także warsztaty kompetencji rodzicielskich.

Właścicielka Przestrzeni Rozwiązań

httpswww.przestrzenrozwiazan.pl.png

Karolina Oponowicz

Ambasadorka Projektu

Dziennikarka, redaktorka, autorka książek, m.in. "Bozie, czyli jak wygląda Bóg?", prowadzi program i podcast Najgorsza Matka Świata.

Strona programu

273749923_339705668163343_2489284843848320196_n.png

Przestrzeń Rozwiązań

Partner Projektu

Przestrzeń Rozwiązań – stacjonarny i wirtualny gabinet psychologiczno-terapeutyczny. Miejsce konsultacji, terapii, rozmów i warsztatów. Pracujemy w oparciu o Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach, integrując je z innymi nurtami w zależności od potrzeb Klienta oraz trudności, z którymi się zgłasza. Wspólnie budujemy wizję preferowanej przyszłości i  wyznaczamy drogę do celu. Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom poczucia bezpieczeństwa, zrozumienia i akceptacji – dobra relacja to dla nas podstawa dobrej terapii.

Strona internetowa

Projekt bez tytułu (36).png

Spektrum Wrażliwości

Partner Projektu

Twoja bezpieczna przestrzeń. To miejsce dla Rodziców, którzy otrzymali diagnozę, że ich dziecko ma ASD. Tu znajdą wiedzę potrzebną do zrozumienia nowej sytuacji i skutecznego funkcjonowania z nią w codziennym życiu.

Strona internetowa

Projekt bez tytułu (37).png

Stowarzyszenie Mary i Max

Partner Projektu

Stowarzyszenie Mary i Max jest organizacją pozarządową działającą na rzecz młodzieży i dorosłych w spektrum autyzmu, w szczególności z diagnozą zespołu Aspergera, oraz ich rodzin.

Strona internetowa 

Wolontariat Koleżeński

Projekt bez tytułu (44).png

Ewa Świerżewska

Ambasadorka Projektu

Założycielka portali internetowych dla rodziców: Qlturka.pl, SportowaRodzina.pl, EgoDziecka.pl; promotorka kultury dla dzieci; recenzentka; tłumaczka; autorka książek dla dzieci i rodziców. Organizatorka akcji społecznych "Bez kasku nie jadę" i "Dzielę się książkami".

Wspiera jako mentorka działania społeczne młodzieży.

Strona internetowa

Bernadetta Bieszczanin

Ambasadorka Projektu

Projekt bez tytułu (45).png

Uśmiecham się do Ciebie i liczę na wzajemność. Ma to znaczenie, bo pogoda ducha i empatia są podstawą dobrej rozmowy. Ważne są także umiejętności słuchania i chęci dzielenia się swoimi myślami. Uczyłam się tego na studiach pedagogicznych i psychologicznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz na studiach podyplomowych na SWPS (Stosowana Analiza Zachowania), które ukończyłam w 2021. 
Pragnę zaprosić Was do Spektrum Wrażliwości: miejsca inspiracji, wzajemnego szacunku, skutecznych metod  i nowego spojrzenia na Waszą sytuację, o której często słyszycie „że jest bez wyjścia”. Ja wiem, że każda sytuacja ma co najmniej dwa wyjścia. Szczególnie mając u boku fachowców, którzy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązania.

Strona internetowa

Bez tytułu (1080×1080 px) (1).png

LEGALOMANIA

Partner Projektu

Legalomania to Instagram  oraz portal internetowy, który w sposób łatwy i przystępny dla odbiorców wyjaśnia kwestie związane z prawem. Zwiększanie świadomości właśnie w tym zakresie są podstawą projektu.

Naszymi beneficjentami są osoby, które chcą żyć świadomie, odważnie i zgodnie z prawem.

 

Strona internetowa

Instagram

AU(TEEN)TYZM

277700053_1966196216919811_305870740162203636_n.jpg

Partner Projektu

Projekt au(teen)tyzm pomaga zrozumieć nastolatkom, czym jest spektrum autyzmu, jak je rozpoznać, diagnozować i jakie wiążą się z tym kwestie formalne.

 

Elementami projektu są social media oraz strona internetowa zawierająca informacje o diagnozie, testach, spektrum autyzmu i wywiady.

Strona internetowa

Instagram

bottom of page